yükleniyor

FAKİR TEATİME ÇAY YAPMA MAKİNESİ

MSMFAKİR TEATİME ÇAY YAPMA MAKİNESİ
  • Satış Fiyatı :
  • 129,90TL
Ürün notu
facebook share
39030134
Marka :Fakir
MSM

Ürün Açıklaması

 Fakir Teatime Çay Yapma Makinesi  ile keyfiniz yerine gelecek. Paslanmaz çelik rezistanstan üretilmiş olan ürün, uzun   ömürlüdür . 1,9 litre kapasiteye sahip olan çay makinesinin 0,7 litre demlik kapasitesi bulunmaktadır. Misafirlerinize uzun süre çay ikramında bulunabilirsiniz.


Çay makinesi; su kaynadıktan sonra otomatik olarak sıcak tutma konumuna getirir. Bu sayede suyu tekrar tekrar kaynatmanıza gerek kalmaz. Hem enerji hem de zaman tasarrufu yapmış olursunuz. Aşırı ısınma ve susuz kaynatmaya karşı güvenlik sistemi bulunan Fakir Teatime çay makinesini güvenle kullanabilirsiniz.


360 derece dönebilen  kablosuz kullanım  kolaylığı sunar. Çıkarılabilen paslanmaz çelik çay süzgeci bulunmaktadır. Su seviyesi göstergesi ile pratik kullanım imkanı sunan çay makinesi, su kaynadığında otomatik olarak kapanır. 1650 watt gücündeki çay makinesini su ısıtıcısı olarak da kullanabileceğinizi unutmayın. 


Camdan üretilmiş olan demliği bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Gövdesini ise nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz.


 Dayanıklı  malzemelerden üretilmiş olup, sağlam ve kullanışlı olan Fakir Teatime Çay Makinesini Migros Sanal Market’in Elektrikli Ev Aletleri  reyonunda bulabilir,
tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online  ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


 Teknik Bilgiler: 

Güç (Watt): 1650
Demlik malzemesi: Cam
Demlik kapasitesi: 0,7 L
Su ısıtıcı malzemesi: Plastik
Sıcak tutma fonksiyonu: Var
Çay süzgeci: Paslanmaz çelik, tutma saplı
Su seviye göstergesi: Var
Otomatik kapanma özelliği: Var
Kablo sarma yuvası: Var
Gösterge ışığı: Kırmızı, yeşil
Su/kireç filtresi: Var
Su ısıtıcısı olarak kullanılabilme özelliği: Var
Aşırı ısınma ve susuz kaynatmaya karşı güvenlik sistemi: Var
MSM

Ürün Detay

1.9 lt. kapasiteli su ısıtıcı bölümü, 0.7 lt. kapasiteli cam demlik, 360 derece dönebilen, kablosuz kullanım kolaylığı, Paslanmaz çelik su filtresi, Çıkarılabilen paslanmaz çelik çay süzgeci, Su seviye göstergesi, Sucak tutma fonksiyonu, Hem su ısıtıcısı hem de çay demleme makinesi olarak kullanılabilme özelliği
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM