yükleniyor

AMBRE SOLAIRE GÜNEŞ SÜTÜ YÜKSEK KORUMA SPF 30 SPREY 200 ML

MSMAMBRE SOLAIRE GÜNEŞ SÜTÜ YÜKSEK KORUMA SPF 30 SPREY 200 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
facebook share
35524411
Marka :Ambre Solaire
MSM

Ürün Açıklaması

 Garnier Ambre Solaire Güneş Sütü , geliştirilmiş formülü ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Koruyucu süt , içerdiği C vitamini  ile güneşin yol açtığı cilt yaşlanmasına karşı korur. Yağsızdır, bu sayede cilt üzerinde kalıntı bırakarak rahatsızlık vermez. Suya karşı dayanıklıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir, güvenle kullanabilirsiniz.

Garnier Ambre Solaire Güneş Sütü, UVA ve UVB ışınlarına karşı korur.
UVB, yeni melaninin yapımını uyarır ve cilde salınımını sağlar. DNA bantlarına ciddi hasar verir. Cildi yaşlandırır. UVA ise melanositlerde daha önceden üretilmiş olan melaninin salınımını sağlar. Cildin hızlı yaşlanmasına neden olur. Garnier Ambre Solaire UVA ışınlarına karşı Octocrylene, UVA ve UVB ışınlarınına karşı patentli filtre sistemleri Mexoryl XL + SX 'e sahiptir. Bu filtre sistemleri fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunlu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliği korurlar.

 Garnier Ambre Solaire Güneş Sütü Yüksek Koruma 200 ml.' lik sprey şişe içerisinde satışa sunulmuştur. Yüksek koruma oranına (30 GKF) sahiptir.

Garnier Ambre Solaire Güneş Sütü'nü, Migros Sanal Market  Güneş Yağı, Krem, Losyonlar  kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM