yükleniyor

TOUCH ME CERAMICA TAVA 24 CM

MSMTOUCH ME CERAMICA TAVA 24 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 11,00TL
Ürün notu
facebook share
32029760
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Ceramica Tava , çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ancak çizilse dahi kullanıma devam edebilirsiniz. Çünkü seramik içinde zararlı maddeler barındırmaz. Yanmaz ve yapıştırmaz seramik kaplamaya sahip olan Touch Me seramik tavası ile lezzetli omletler ve krepleri pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı sapı sayesinde seramik tavayı elinizi yakmadan güvenle sofranıza taşıyabilirsiniz. 24 cm.'lik çapa sahip seramik tava, ısıyı en iyi şekilde dağıtır ve böylelikle hazırladığınız tarifler daha çabuk ve lezzetli pişer.

Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zamanla yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Ceramica Tava'yı, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ürün gazlı ocaklarda pişirmeye uygundur, indiksiyon ocaklar için uygun değildir.

Touch Me Ceramica Tava'yı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM