yükleniyor

TOUCH ME CERAMICA SAHAN 18 CM

MSMTOUCH ME CERAMICA SAHAN 18 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 10,00TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 7,00TL
24.02.2017 - 27.02.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
32029762
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Ceramica Sahan, çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ancak çizilse dahi kullanıma devam edebilirsiniz. Çünkü seramik içinde zararlı maddeler barındırmaz. Yanmaz ve yapıştırmaz seramik iç kaplamaya sahip olan Touch Me  sahan ile lezzetli omlet tariflerini pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı kulpları sayesinde sahanı elinizi yakmadan güvenle sofranıza taşıyabilirsiniz. Ayrıca seramik yüzey ısıyı en iyi şekilde dağıtır ve böylelikle pişirdiğiniz yemekler daha çabuk ve lezzetli pişer.

Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zamanla yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılır ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Touch Me Ceramica sahan 18 cm.'lik çapa sahiptir. Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Ceramica Sahanı, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ürün gazlı ocaklarda pişirmeye uygundur, indiksiyon ocaklar için uygun değildir.

Touch Me Ceramica Sahanı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM