yükleniyor

TOUCH ME CERAMICA DERİN TENCERE 20 CM

MSMTOUCH ME CERAMICA DERİN TENCERE 20 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 7,00TL
Ürün notu
facebook share
32016197
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Ceramica Derin Tencere , çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ancak çizilse dahi kullanıma devam edebilirsiniz. Çünkü seramik içinde zararlı maddeler barındırmaz. Yanmaz ve yapıştırmaz seramik kaplamaya sahip olan Touch Me Derin Tencere ile birçok tarifi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı kulp ile tencereyi elinizi yakmadan güvenle sofranıza taşıyabilirsiniz. Ayrıca seramik yüzey ısıyı en iyi şekilde dağıtır ve böylelikle yemekler daha çabuk ve lezzetli pişer.

Dayanıklı dış yüzeye sahip Touch Me Derin Tencerenin cam kapağı sayesinde yemeğiniz pişerken yemeğin durumunu kapağı kaldırmadan görebilirsiniz. Böylelikle kapak sürekli açılmamış olur ve siz de enerji tasarrufu yapmış olursunuz.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Ceramica Derin Tencere'yi, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ürün gazlı ocaklarda pişirmeye uygundur, indiksiyon ocaklar için uygun değildir.

Touch Me Ceramica Derin Tencere'yi, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM