yükleniyor

WHISKAS POUCH GÜVEÇ SEÇENEKLİ 4'LÜ PAKET

MSMWHISKAS POUCH GÜVEÇ SEÇENEKLİ 4'LÜ PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 9,99TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
09087141
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Pouch Güveç Seçenekli 4'lü Paket  güveç lezzeti ile kedilere bayılacakları bir ziyafet sunuyor! Tavşan etli, hindi etli, kuzu etli  ve havuçlu  seçenekleri ile göz dolduruyor.

Sadece kediler sevdiği için değil, aynı zamanda mükemmel bir doğal protein, vitamin ve mineral kaynağı oldukları için Whiskas tariflerinde kaliteli et, sebze ve balıklar bulunuyor. Nefis Whiskas jölesi  sayesinde   tadı da enfes oluyor! Ayrıca, kediler her gün aynı şeyi yemeyi sevmediği için çeşitlilik yaratacak bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman onunla ilgilenmiyor görünürseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Pouch Güveç Seçenekli 4'lü Paket'i Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM