yükleniyor

BONNIE SEAFOOD ADULT KURU KEDİ MAMASI 1350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )

MSMBONNIE SEAFOOD ADULT KURU KEDİ MAMASI 1350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )
  • Satış Fiyatı :
  • 21,99TL
Ürün notu
facebook share
09087148
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Seafood Adult Kuru Kedi Maması 13  50 gr.  yetişkin kedilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş karışık renkli ve şekilli olarak üretilmiştir. Bonnie seafood kedinize farklı bir lezzet imkanı sunar.
Mükemmel bir omega 3 kaynağı olan balık eti kedinizin sağlıklı bir deri ve tüy yapısına sahip olmasını sağlar, doğal iyileşme süresine yardımcı olur aynı zamanda beyin gelişimi ve kognitif fonksiyonlar için de çok önemlidir. Özel tane yapısı sayesinde, ağız kokusu ve diş taşlarının oluşumunu azaltır. İçerdiği dengeli lif miktarı sindirim sisteminin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Kedilerin ağız yapısına uygun, kolay yenilebilen tane yapısına sahiptir.

Sağlıklı bir kedinin vücut kondüsyonu iyidir, kas kütlesi iyi korunmuştur. Vücudu esnektir, hareketleri hızlı ve enerjiktir. Kilosu idealdir, zayıf ya da kilolu değildir. Tüyleri yumuşaktır keçeleşme yoktur, bağışıklık sistemi iyi korunmuştur. Sık hastalanmaz, gözleri canlı ve parlaktır, iştahı yerindedir, dışkı kalitesi yüksektir, dışkılama sayısı azdır.

 Mamanın İçeriği;  Tavuk ve tavuk eti ürünleri unu, mısır, buğday, balık eti unu, hayvansal yağ, mısır gluteni, buğday kepeği, ciğer aroması, kurutulmuş şeker pancarı, tuz, kuru bira mayası, keten tohumu.


  Ürün Analizi: Ham Protein 31,00 %,Ham Yag 12,00%,Ham selülöz 3,00 %, Nem 8,00% ,Ham kül 7,00%,Kalsiyum 1,50 %,Fosfor 1,00%, Vitamin A  20.000IU/kg, Vitamin D 2500 IU/kg,Vitamin E 200mg/kg ,Vitamin C 150mg/kg ,Taurin 1000mg/kg.

 

Bonnie Seafood Adult Kuru Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM