yükleniyor

BONNIE COCKTAIL ADULT KURU KEDİ MAMASI 350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )

MSMBONNIE COCKTAIL ADULT KURU KEDİ MAMASI 350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 3,95TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
09087147
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Cocktail Adult Kuru Kedi Maması 350 gr.  yetişkin kedilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş, karışık renkli ve şekilli olarak üretilmiştir. 

Kediler beslenme söz konusu olduğunda çok seçici davranırlar bu nedenle tüm Bonnie kedi mamalarının üretiminde doğal ürünler kullanılmıştır. Bunlar en seçici kedilerin bile hayır diyemeyeceği, lezzetli ve doğal taze aroma, vitamin ve mineraller ile desteklenmiştir. İçindeki vitaminler  bağışıklık sistemini  destekleyerek hücre yenilenmesine yardımcı olur. Özel tane yapısı sayesinde ağız kokusu ve diş taşlarının oluşumunu azaltır. İçerdiği dengeli lif miktarı, sindirim sisteminin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Kedinizin ağız yapısına uygun, kolay yenilebilen tane yapısına sahiptir.

Sağlıklı bir kedinin vücut kondüsyonu iyidir, kas kütlesi iyi korunmuştur, vücudu esnektir, hareketleri hızlı ve enerjiktir, kilosu idealdir, zayıf yada kilolu değildir, tüyleri yumuşaktır keçeleşme yoktur. Bağışıklık sistemi iyi korunmuştur sık hastalanmaz, gözleri canlı ve parlaktır, iştahı yerindedir, dışkı kalitesi yüksektir, dışkılama sayısı azdır.

 Mamanın içeriği;  Tavuk ve tavuk eti ürünleri unu, mısır,buğday,balık eti unu, hayvansal yağ, mısır gluteni, buğday kepeği, ciğer aroması, kurutulmuş şeker pancarı, tuz, kuru bira mayası, keten tohumu.

Ürün Analizi; Ham Protein 31,00 %,Ham Yağ 12,00%,Ham selülöz 3,00 %, Nem 8,00%, Ham kül 7,00%, Kalsiyum 1,50 %, Fosfor 1,00%, Vitamin A 20.000IU/kg, Vitamin D 2500 IU/kg, Vitamin E 200mg/kg ,Vitamin C 150 mg/kg, Taurin 1000mg/kg.

 

Bonnie Cocktail Adult Kuru Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM