yükleniyor

BONNIE CHICKEN PREMIUM ADULT KURU KEDİ MAMASI 350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )

MSMBONNIE CHICKEN PREMIUM ADULT KURU KEDİ MAMASI 350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
facebook share
09087145
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Chicken Premium Adult Kuru Kedi Maması 350 gr.  tazecik, lezzetli tavuk eti içeren bir kedi mamasıdır. Bu doğal ve sindirimi kolay et sayesinde kedilerin vücut kondüsyonu optimum boyutlara ulaşır. İçeriğindeki omega yağ asitleri sayesinde deri ve tüy sağlığı ile bağışıklık sistemi korunur. Deri elastikiyetini korumak için A vitamini ve çinko ilavesi yapılmıştır. Kedilerin kalp ve göz sağlığını koruyan bir madde olan Taurin içerir. 

 
Sağlıklı bir kedinin vücut kondüsyonu iyidir, kas kütlesi iyi korunmuştur, vücudu esnektir, hareketleri hızlı ve enerjiktir, kilosu idealdir, zayıf ya da kilolu değildir, tüyleri yumuşaktır keçeleşme yoktur. Bağışıklık sistemi iyi korunmuştur, sık hastalanmaz, gözleri canlı ve parlaktır, iştahı yerindedir, dışkı kalitesi yüksektir, dışkılama sayısı azdır.

 Mamanın içeriği;  Tavuk ve Tavuk eti ürünleri unu, mısır, buğday, hayvansal yağ, mısır gluteni, buğday kepeği, ciğer aroması, kurutulmuş şeker pancarı, tuz, kuru bira mayası, keten tohumu.

 

 Ürün analizi:  Ham Protein 32,00 %,Ham Yag 14,00%,Ham selülöz 2,50 %, Nem 8,00% ,Ham kül 6,50%,Kalsiyum 1,50 %,Fosfor 1,00%, Vitamin A  22.000IU/kg, Vitamin D 2750 IU/kg,Vitamin E 220mg/kg ,Vitamin C 165mg/kg ,Taurin 1000mg/kg.

Bonnie Chicken Premium Adult Kuru Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM