yükleniyor

BONNIE NATURAL PREMIUM ADULT KURU KEDİ MAMASI 350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )

MSMBONNIE NATURAL PREMIUM ADULT KURU KEDİ MAMASI 350 GR ( YETİŞKİN KEDİ MAMASI )
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
facebook share
09087144
Marka :Bonnie
MSM

Ürün Açıklaması

 Bonnie Natural Premium Adult Kuru Kedi Maması 350 gr.  yetişkin kediler için tamamen doğal, taze ve birinci sınıf ürünler kullanılarak formüle edilmiştir.
Kedilerin beslenmesinde kaliteli hayvansal proteinler çok önemlidir. Bonnie Natural Premium’un içerdiği gerçek kaliteli Tavuk Etinden gelen protein sayesinde kedinizin vücut sağlığı ve fonksiyonları için gereken esansiyel aminoasitler karşılanmış olur. Sindirilebilirliği yüksektir, özel lif karışımı dışkının kalitesini yükseltir. A vitamini ile beraber Çinko ilavesi deri elastikiyetini korur. Dengelenmiş omega 3 ve 6 deri tüy sağlığına katkıda bulunur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Premium Besleme ile kedilerin günlük protein, vitamin ve mineral ihtiyaçları tam ve dengeli bir şekilde karşılanır. Böylece tüm yaşamları boyunca sağlıklı ve zinde kalırlar.

Sağlıklı bir kedinin vücut kondüsyonu iyidir, kas kütlesi iyi korunmuştur, vücudu esnektir. Hareketleri hızlı ve enerjiktir, kilosu idealdir, zayıf ya da kilolu değildir. Tüyleri yumuşaktır keçeleşme yoktur, bağışıklık sistemi iyi korunmuştur sık hastalanmaz, gözleri canlı ve parlaktır. İştahı yerindedir, dışkı kalitesi yüksektir, dışkılama sayısı azdır.

 Mamanın içeriği;  Tavuk ve Tavuk eti ürünleri unu, mısır, buğday, hayvansal yağ, mısır gluteni, buğday kepeği, ciğer aroması, kurutulmuş şeker pancarı, tuz, kuru bira mayası, keten tohumu.


Ürün analizi: Ham Protein 32,00 %,Ham Yağ 14,00%,Ham selülöz 2,50 %, Nem 8,00% ,Ham kül 6,50%,Kalsiyum 1,50 %,Fosfor 1,00%, Vitamin A  22.000IU/kg, Vitamin D 2750 IU/kg,Vitamin E 220mg/kg ,Vitamin C 165mg/kg,Taurin 1000mg/kg.

 

Bonnie Natural Premium Adult Kuru Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM