yükleniyor

SESU TÜY SARARTICI KREM 18/35

MSMSESU TÜY SARARTICI KREM 18/35
  • Satış Fiyatı :
  • 13,90TL
Ürün notu
facebook share
34490302
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

 Sesu Tüy Sarartıcı Krem, papatya özleri ile zenginleştirilmiş. Cilde dost ve deodorant kokulu yapısıyla ferahlık verir. 

   
 Sesu, epilasyon ve ağda gibi yöntemlerle tüylerinden kurtulmak istemeyen ancak estetik bir görünüme kavuşmak isteyenlere papatya özlü renk açıcı çözümler getiriyor. Tüy Sarartıcı Krem koyu renkli tüyleri güçlendirmeden sarartır.  Kol ve bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Aktivatör kremden 1 ölçü, renk açıcı kremden 2 ölçü karıştırma kabının içerisine boşaltılıp spatula ile karıştırılır. Karışımın tüyleri tamamen kaplamasına özen gösterilir.

4-10 dakika bekledikten sonra su ile yıkanır. Tüy Sarartıcı Krem istenmeyen koyu renkli tüylerinizi kısa sürede, güçlendirmeden sarartır. Pratik uygulama şekli sayesinde kol ve bacak bölgelerinde güvenle kullanabilirsiniz. 

10 ml (ilk çizgi) ölçüsünün olduğu yere kadar, ölçek içini aktivatör krem ile doldurunuz, üzerine renk açıcı kremi 30 ml ölçüsüne (ikinci çizgi) kadar ekleyiniz. Karışımı spatula ile iyice karıştırınız ve rengini sarartmak istediğiniz tüylerin üzerine ince bir tabaka halinde sürünüz. Karışımın tüyleri tamamen kaplamasına özen gösteriniz. 4-10 dakika bekledikten sonra su ile yıkayınız. Tüylerin yoğunluğu kremin sarartma süresini etkileyebilir.

Bu nedenle, yaptığınız sarartma işlemi yeterli olmadıysa ve cildinizde herhangi bir problemle karşılaşmadıysanız, aynı uygulamayı bir kez daha tekrar edebilirsiniz. Uygulamadan sonra tüylerle birlikte cildin de renginin açıldığı görülebilir. Çok kısa bir sürede cilt eski rengini geri kazanacaktır.

Daha sonraki uygulamalar ve uyarılar için kutuyu saklayınız.  Yüz, kaş, kirpik, göğüs, perianal ve genital bölgelerde kullanmayınız. Yaralı, varisli, benli, tahriş olmuş ve güneş yanığı olan cilt üzerinde kullanmayınız. Herhangi bir reaksiyon oluşursa, bölgeyi derhal soğuk su ile yıkayınız ve ürünü kullanmayınız.
Hassasiyet devam ederse mutlaka doktora başvurunuz. Gözle teması engelleyiniz. Gözle temas ederse hemen bol su ile yıkayınız ve ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz.

Paket içerisinde  aktivatör+ renk açıcı +karıştırma kabı+spatula bulunur.

Ürüne, Migros Sanal Market  Ağda, Tüy Dökücüler  kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sesu Tüy Sarartıcı Krem'i, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM