yükleniyor

LA PLAYA KIZ ÇOCUK BİKİNİ / MAYO

MSMLA PLAYA KIZ ÇOCUK BİKİNİ / MAYO
  • Satış Fiyatı :
  • 32,95TL
Ürün notu
facebook share
51808798
Marka :La Playa
MSM

Ürün Açıklaması

 La Playa Kız Çocuk Bikini / Mayo çocuklarınıza yazı ve denizi daha çok sevdiriyor! 

Kız çocukların bayılacağı  sevimli kahramanların desenlerini  içeren bu mayolar çeşitleri ve kolayca kuruyan yapıları sayesinde anneler için de ideal bir tercih oluşturuyor. Cildi tahriş etmediği için çocuklarınızın canı yanmaz ve gün boyu plajda rahatlıkla oynayabilirler. Çocuğunuz,  ister mayo, ister bikini  olarak alabileceğiniz La Playa ürünlerine bayılacak!

 Kaliteli, sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma için güneşe çıkış saatleri  çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple güneşlenme süresi yavaş yavaş artırılmalıdır.  Sağlıklı ve ideal bronzluk için  sabahları 10. 30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir. Cilt tipine uygun bir güneş sütü  kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar yüksek faktörlü güneş kremleri kullanmaya özen göstermelidirler.

La Playa Kız Çocuk Bikini / Mayo'yu Migros Sanal Market'inPlaj Kıyafetlerireyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM