yükleniyor

ÇİSİL PAREO

MSMÇİSİL PAREO
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
51808801
Marka :Çisil
MSM

Ürün Açıklaması

 Çisil Pareo ile şıklığınız plajlara yansıyor!

Yaza uygun renk ve deseni ile sahile giderken yanınızdan ayırmayacağınız bir parça haline gelecek olan Çisil Pareo, güneşi geçirdiği için  bronzlaşmanıza mani olmadan sizi koruyacak bir aksesuar dır. Pareonuzu belinize bağlayarak kullanabileceğiniz gibi,  deniz kenarında şal olarak da takabilirsiniz.  

Kumaşı sayesinde kendinizi özgür hissetmenizi sağlayacak olan pareo aynı zamanda vücudunuzda sorunlu bulduğunuz bölgeleri kapatmanızda da yardımcı olacaktır. Kol bölgesinde sorunu olanların şal olarak kullanabileceği; basen ve göbeğinden şikayetçi olanların  beline bağlayarak harikalar yaratabileceği bu ürün her tip mayo ve bikiniye  uyabilecek rengi ile oldukça ergonomiktir.

Kaliteli, sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma  için güneşe çıkış saatleri  çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple güneşlenme süresi  yavaş yavaş artırılmalıdır.  Sağlıklı ve ideal bronzluk için sabahları 10. 30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir. Cilt tipine uygun bir güneş sütü  kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar  yüksek faktörlü güneş kremleri  kullanmaya özen göstermelidirler.

Çisil Pareo'yu Migros Sanal Market'inPlaj Kıyafetlerikategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartıile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM