yükleniyor

WOOLITE SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI NARİN 1500 ML 25 YIKAMA

MSMWOOLITE SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI NARİN 1500 ML 25 YIKAMA
  • Satış Fiyatı :
  • 6,00TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
30551805
Marka :Woolite
MSM

Ürün Açıklaması

 Woolite Narin Çamaşırlar Sıvı Deterjan 1500 gr.   onarıcı  etkiye sahiptir. Hassas bakıma ihtiyaç duyan kıyafetlerinizde kullanıp giysinin   ipliklerinin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşırlarınızın her yıkamayla daha da yıpranmasına ve esnekliğini kaybetmesine engel olursunuz.  Woolite Narin Çamaşırlar Sıvı Deterjan; çamaşırlarınızın dokularının yıpranmasını önler, şekil bozulmasına ve tüylenmeye karşı çamaşırlarınızı korumaya alır. Yünlüler ve ipekliler gibi hassas çamaşırlarınıza özen göstererek, genişlemelere karşı korur. Bu sayede kıyafetleriniz daha uzun süre, ilk günkü gibi kalır.

Kirli çamaşırlarınızı makinenize yerleştirirken özellikle fermuarlı olanlara dikkat etmelisiniz. Eğer açık fermuar kalırsa diğer çamaşırlara zarar verebilir. Kazaklarda ip çekilmelerine, tişörtlerde ise yırtılmalara yol açabilir. Makine yerleştirirken kıyafetleri cinsine ve rengine göre ayırmak da çok önemlidir. Çorapların kaybolmaması için yıkarken iç içe geçirmek mantıklı olacaktır.

Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir. Bu sayede oluşabilecek hatalardan maksimum derecede kaçınmış olursunuz.


Woolite Narin Çamaşırlar Sıvı Deterjan'ı Migros Sanal Market  Sıvı, Jel Deterjanlar  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM