yükleniyor

GONDOL TOMBİK LİMON SIKACAĞI

MSMGONDOL TOMBİK LİMON SIKACAĞI
  • Satış Fiyatı :
  • 6,50TL
Ürün notu
facebook share
32050669
Marka :Gondol
MSM

Ürün Açıklaması

 Gondol Tombik Limon Sıkacağı  şık görüntüsü ve hoş renkleri ile ilgi çekici bir mutfak gereci dir. Kayma yapmayan ayaklara sahiptir. Ağızlık bölümü limon suyunu kullanırken etrafa damlama riskini ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ev aleti ile sadece limon değil tüm narenciyeleri sıkabilirsiniz. Gondol Tombik Limon sıkacağı ayrılabilir iki parçadan oluşmaktadır. Üst parçası limonu sıkmanıza yarayan başlığa ve posaları tutarak suyun süzülmesini sağlayan deliklere sahiptir. Alt bölümü ise limon suyu haznesidir. Ayrılabilir olması kolaylıkla yıkanabilmesini sağlar. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez ve gıda ile temasında herhangi bir sakınca yoktur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Gondol ürünleri ve ambalaj tasarımları Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi ile koruma altındadır. Bu ürünler Bakanlık izni ile üretilmektedir. Gondol markası dünya standardı olarak kabul edilen TSEK Hizmet Yeterlilik Belgesi 'ne sahiptir. 

Migros Sanal Market'in  Plastik Ev Aletleri  reyonundan edinebileceğiniz  Gondol Tombik Limon Sıkacağını    tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM