yükleniyor

ORKID GÜNLÜK PED UZUN EKONOMİK PAKET 28 PED

MSMORKID GÜNLÜK PED UZUN EKONOMİK PAKET 28 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
facebook share
31112021
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

 Orkid Günlük Hijyenik Ped, adet dönemi  dışındaki günlerinizde, üstün koruma ile birlikte güvenli ve mutlu bir yaşam sunar. Nefes alan yüzeyi ile nem oluşumunu engelleyen Orkid Günlük Ped, özel tabakası ile istenmeyen kokuları engeller, kuru ve temiz hissetmenizi sağlar. Özel pamuksu yüzeyi ile çamaşır yumuşaklığı ve rahatlığını yaşatan ürün, çamaşırı boydan boya kaplayarak korur.

Günlük Orkid koruması ile 12 saate kadar kuru ve temiz hissedebilirsiniz. Yaprak kadar ince olan Orkid Günlük Hijyenik Ped her gün yeni bir iç çamaşırı ferahlığı sunar.

Migros Sanal Market  Hijyenik Pedler  kategorisinden ulaşabileceğiniz Orkid Günlük Ped'i, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Orkid Günlük ile regl dönemi dışındaki günlerinizde kendinizi güvende hissedersiniz.Orkid Günlük Bakım Pedleri,nefes alan yüzeyi ile nem oluşumunu engeller,özel tabakası sayesinde istenmeyen kokuları içine hapsetmeye yardımcı olur.Özel pamuksu üst yüzeyi ile size iç çamaşırınızın yumuşaklığını sağlayan Orkid Günlük bakım pedleri,geniş yapışkan yüzeyi ile iç çamaşırınızı boydan boya kaplar ve böylece sizinle birlikte hareket eder.Uzun boyda,28'li paketlerde.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM