yükleniyor

BEBELAC GOLD SÜTLÜ YULAFLI BUĞDAYLI 250 GR

MSMBEBELAC GOLD SÜTLÜ YULAFLI BUĞDAYLI 250 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 9,75TL
Ürün notu
facebook share
05046912
Marka :Bebelac
MSM

Ürün Açıklaması

Bebeğinizin   4. ayından itibaren kullanabileceğiniz  Bebelac Sütlü Yulaflı 250 gr. Kaşık Maması  devam sütü ve zengin tahıl (pirinç, yulaf, buğday)  içeriğiyle bebeğinizin rahat sindirimini sağlar ve tok tutar. Bebeğinizin gelişimine pozitif katkıda bulunur. İçerdiği süt, yulaf ve buğday   karışımıyla hem besleyici hem lezzetli olan  Bebelac Kaşık Maması , bebeğiniz için sağlıklı bir kahvaltı keyfi sunar. İçerdiği besin öğeleri sayesinde doyurucu olan  Bebelac Sütlü Yulaflı Buğdaylı, bebeğinizi farklı ve sağlıklı tatlara alıştırabilmek adına da faydalıdır. Kolay ve pratik hazırlanması sayesinde annelerin işini kolaylaştıran   Kaşık Maması'nı dışarıya çıkarken de rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.


Doğumundan itibaren anne memesi ve ardından biberonla tanışan bebekleri, çok geç olmadan kaşıkla beslenmeye alıştıran; bebeklere farklı tatlarla tanışma fırsatı veren Bebelac Sütlü Yulaflı Buğdaylı Kaşık Maması'na Migros Sanal Market'in  Hazır Çocuk Yemekleri  reyonundan ulaşabilirsiniz.


Farklı lezzetler içerdiğinden, ileriki çocukluk dönemleri için de sağlıklı bir anahtar görevi gören bu ürünü   tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
BEBELAC GOLD SÜTLÜ YULAFLI BUĞDAYLI 250 GR
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM