yükleniyor

SCOTCH BRITE TOZ TUTUCU YER TEMİZLİK SİSTEMİ

MSMSCOTCH BRITE TOZ TUTUCU YER TEMİZLİK SİSTEMİ
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
31200560
Marka :Scotch Brite
MSM

Ürün Açıklaması

 Scotch Brite Toz Tutucu Yer Temizlik Sistemi , tozlardan kurtulmanın en etkin ve pratik yoludur. Her tür sert zeminde (parke, seramik, marley v.b.) kuru olarak kullanılır. Özel saçakları sayesinde tozu kolayca yakalar.

%100 mikrofiberden üretilmiştir. Kiri, tozu kolaylıkla hapseder, etkin temizlik sağlar. Ergonomik yapısı ve her yöne dönebilen paspası ile kolay kullanılır. İnce yapısı ile her tür eşyanın altına kolaylıkla ulaşır. Paspası çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ofis ve ev temizliği niz için idealdir.


Sağlığımız yaşadığımız ortamların hijyenik olmasıyla da yakından ilgilidir. Temizlik bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Temizleyeceğiniz yüzeylere doğru ürünü kullanarak temizliğe çok vakit harcamadan hijyenik koşullara ulaşabilirsiniz.

Bu ürüne Migros Sanal Market  Temizlik Seti, Süngerler  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM