yükleniyor

COMMAND KAHVERENGİ BÜYÜK BOY KEÇE 8 ADET

MSMCOMMAND KAHVERENGİ BÜYÜK BOY KEÇE 8 ADET
  • Satış Fiyatı :
  • 14,90TL
Ürün notu
facebook share
44108530
Marka :Command
MSM

Ürün Açıklaması

 Sandalye ve koltuk  ayaklarının altında kullanabileceğiniz Command Keçe , zeminlerinde  çizilmeyi önleyecek şekilde formüle edilmiştir. Command Keçe, hem eşyalarınızı korur, hem de  ahşap, laminant  ve diğer zeminlerin çizilmesini yıpranmasını önler. Eşya ve zemini koruyucu  özelliğinin yanı sıra, kayarak yer değiştiren eşyaların da sabit durmasını sağladığı için kullanışlıdır.

 Koltuklarınızda derin bir temizliğe başlamanın püf noktas ı ilk olarak mutlaka elektrikli süpürge  yardımı ile koltuk üzerinde birikmiş tozun alınmasıdır. Unutmayın; koltuğu tozdan iyice arındırmadan yapılacak temizlik, koltuğu daha da kirli bir hale getirebilir. Temizleyici deterjan ı seçerken de koltuk kumaşına uygun temizleyici seçmelisiniz. Mikrofiber bezler , içerdikleri, ipekten 10 kat daha yumuşak olan mikro iplikler sayesinde çok daha yüksek temizlik performansı verirler.

Eşyaların ve mekan zemininin temiz ve yeni kalması için tasarlanmış olan Command Çizmeyi Önleyici Keçe'ye Migros Sanal Market Nalburiye, Hırdavat  kategorisinden ulaşabilirsiniz. 8 parçadan oluşan set halinde satılan  ev dekorasyonu aparatını, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM