yükleniyor

THE DON TACTEL ERKEK MAYO

MSMTHE DON TACTEL ERKEK MAYO
  • Satış Fiyatı :
  • 39,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 23,97TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
51805007
Marka :The Don
MSM

Ürün Açıklaması

 The Don Tactel Erkek Mayo  kaliteli, şık ve sadedir. Diz üstü boyu ile denizde rahat etmenizi sağlar. Belden ayarlamalı olduğu için kendi bedeninize uygun hale getirebilirsiniz. Renkli, sade, her türlü tişört ile yakışır.  Sportif  bir görünümü vardır. Kolayca kuruduğu için, denizden çıktıktan sonra rahat etmenize olanak tanır.

 Yaz aylarında tatilde kaliteli, sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma için güneşe çıkış saatleri çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple güneşlenme süresi yavaş yavaş artırılmalıdır . Sağlıklı ve ideal bronzluk için sabahları 10. 30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir.  Cilt tipine uygun bir güneş sütü kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar yüksek faktörlü güneş kremleri  kullanmaya özen göstermelidirler.

The Don Tactel Erkek Mayo'yu Migros Sanal Market'inPlaj Kıyafetleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartıile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM