yükleniyor

VEET KULLANIMA HAZIR SİR AĞDA BANTLARI NORMAL CİLTLER İÇİN KOMPLE VÜCUT SETİ

MSMVEET KULLANIMA HAZIR SİR AĞDA BANTLARI NORMAL CİLTLER İÇİN KOMPLE VÜCUT SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 39,90TL
Ürün notu
facebook share
35421309
Marka :Veet
MSM

Ürün Açıklaması

 Normal ciltler için geliştirilmiş olan Veet Komple Vücut Seti, bacaklar, kollar, koltuk altı ve bikini bölgesi için  kullanıma uygundur. Yeni Veet EasyStrip™ ağda bantlarının kavrama şeridi tek bir kolay hamlede mükemmel sonuçlar elde etmeniz ve en iyi ağda tekniğini kazanmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Cildiniz, 4 haftaya kadar pürüzsüzlüğünü korur! Veet ağda bantları tüylerinizi kökünden alır. Ağda sonrası yeni çıkan tüylerin daha seyrek, daha ince ve daha yumuşak oldukları klinik olarak kanıtlanmıştır. Kısa tüyler  üzerinde bile etkilidir. 1.5 mm boyundaki kısa tüyleri alır.  Cilt tipinize  özen gösterir. Cildinizi koruyucu özelliği  ile bilinen  Shea yağı içerir.

Paket içerisinde 10 x 2 adet yeniden kullanılabilir ağda bandı, 6 x 2 adet yeniden kullanılabilir bikini bölgesi ve koltuk altı bantları  ve 4 adet nemlendiricili temizleme mendili  bulunur. Hazırlık süresi yoktur, ağda bantları kullanıma hazırdır.

Migros Sanal Market Ağdalar kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM