yükleniyor

SERA FIRIN TORBASI 8'Lİ 25X38 CM

MSMSERA FIRIN TORBASI 8'Lİ 25X38 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 3,50TL
Ürün notu
facebook share
32096536
Marka :Sera
MSM

Ürün Açıklaması

 Sera Fırın Torbası sayesinde yemeklerinizi yağsız, kendi suyuyla lezzetli şekilde pişirebilirsiniz. Fırın tepsinize, gıdaya yapışmaz ve ısıya dayanıklıdır. Fırınınızı kirletmez. Pişirme kabınız kirlenmez ve çıkmayan kirlerle uğraşma zahmetinden kurtulursunuz.

 Fırın torbasını kullanmadan önce fırınınızı 200 dereceyi geçmeyecek şekilde ısıtın. Fırın torbanızın iç yüzeyini 1 tatlı kaşığı un ile bulayın. Fırın torbanızın içine pişireceğiniz malzemeleri (et, balık, sebze vb.) yerleştirin ve fırın torbanızın ağzını paketin içinde bulunan ısıya dayanıklı plastik kapama klipsi ile bağlayın. Pişirme sırasında oluşacak buharın çıkabilmesi için, fırın torbanızı birkaç yerinden sivri uçlu bir cisimle delin ve içerisindeki malzemelerle birlikte fırın torbanızı, derinliği 6 cm’den fazla olmayan bir tepsinin içine yerleştirin. Pişirme süresi bittikten sonra, tepsiyi fırından çıkarın ve torbayı yırtarak yemeğinizi servis tabağına alın, torbanın içinde kalan suyu sos olarak yemeğinizin üzerine dökerek lezzet katabilirsiniz.

Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Mutfak Sarf Malzemeleri  reyonundan edinebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
 


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM