yükleniyor

SERA YAĞLI PİŞİRME KAĞIDI 8 M

MSMSERA YAĞLI PİŞİRME KAĞIDI 8 M
  • Satış Fiyatı :
  • 8,25TL
Ürün notu
facebook share
32096535
Marka :Sera
MSM

Ürün Açıklaması

 Sera Yağlı Pişirme Kağıdı' nın her iki yüzü de yapışmaz özelliktedir, yağlı pişirme kağıdı ile tepsi ve pişirme kaplarınızı yağlamanıza gerek kalmaz. Yağlı Kağıt kullanarak; hamur işi, et, sebze, patates gibi yiyeceklerinizi yağ kullanmadan pişirebilirsiniz. Sera Yağlı Pişirme Kağıdı gıdalarınızın görünüşünü ve tadını zenginleştirir. Kullanımı çok kolaydır.

İhtiyacınız kadar kağıdı rulosundan çekerek kesiniz, tepsinize yerleştiriniz, fırınınızı 220°C geçmeyecek şekilde önceden ısıtınız. Yiyeceklerinizi kağıdın üzerine yerleştirdikten sonra tepsinizi fırına yerleştirip önerildiği şekilde pişiriniz.
Yiyecekleriniz Sera Yağlı Pişirme Kağıdının üzerinde pişeceğinden hiçbir yer yapışmayacak ve tepsileriniz temiz kalacaktır.

Ilık suda hafif yıkama ile zor kirlerle uğraşmaktan, tepsilerinizi kazımaktan kurtulacaksınız. Sera Yağlı Pişirme Kağıdını fırında, buzlukta ve mikrodalga fırınlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 Sera Yağlı Pişirme Kağıdı'nı  Migros Sanal Market'in  Mutfak Sarf Malzemeleri  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM