yükleniyor

TOUCH ME ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

MSMTOUCH ME ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
  • Satış Fiyatı :
  • 53,00TL
Ürün notu
facebook share
39079640
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Elektrikli Süpürge TCH-3812 ile hızlı ve etkili temizlik sağlayabilirsiniz. Sökülebilir sap ve ağızlık ile pratik bir kullanım imkanı sunar. Hızlı bir kullanım için başlığının çıkartarak elde kullanabilir veya uzun süreli kullanım için yormayan ergonomik süpürge sapını kullanabilirsiniz.

5 metre kablo uzunluğu bulunan elektrikli süpürge ile evin her köşesine hakim olabilirsiniz. Touch Me Elektrikli Süpürge, 800 watt motor gücü ile etkili bir şekilde toz ve kırıntıları çeker. Şef toz kabı sayesinde doluluk oranını kapağı açmadan görebilirsiniz. Toz haznesi kolayca çıkarılabilir. Touch Me Elektrikli Süpürge'den en iyi verimi almak için; her kullanımdan sonra toz haznesini boşaltınız ve toz haznesini temizleyiniz. Toz haznesi takılı olmadan cihazı kullanmayınız.

Kenar köşe aparatını; radyatör, duvar kenarları, parke ve aralık temizliğinde kullanabilirsiniz. Zemin fırçası ile de halı, fayans ve her türlü zemin döşemesi üzerinde temizlik yapabilirsiniz. Ayrıca elektrikli süpürgeyi, kenar köşe aparatı veya zemin fırçası takılı olmadan da kullanabilirsiniz.

Touch Me Elektrikli Süpürge TCH- 3812 yalnız ev için kullanıma uygundur. Hem ürünün hem de kullanıcının zarar görmemesi için güvenlik talimatlarına uyunuz. Cihazı prizden çıkartırken, kabloyu çekmek yerine fişinden tutup çekmeye özen gösterin. Kablonun sıcak yüzeylere temas etmemesine dikkat edin. Yalnızca kuru yüzeylerde kullanınız.

Touch Me Elektrikli Süpürge'yi, Migros Sanal Market’in Elektrikli Ev Aletleri  reyonunda bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online  ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
 


MSM

Ürün Detay

2,12 kg Sökülebilir sap ve ağızlık Şeffaf stok kabı 5m kablo uzunluğu 800 watt
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM