yükleniyor

WHISKAS TAVUKLU KURU YAVRU KEDİ MAMASI 300 GR

MSMWHISKAS TAVUKLU KURU YAVRU KEDİ MAMASI 300 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 6,99TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
09084029
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Tavuklu Kuru Yavru Kedi Maması 300 gr.  kediler için ideal bir tercihtir! İş yemeğe gelince kediler ağzının tadını bilir. Yavru kedileriniz için özel olarak hazırlanmış bu paket ile küçük dostlarınız çok mutlu olacak. Whiskas tarafından, yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu ve sevdiği besini oluşturmak için tüm bilinenler toplanıp bir araya geldiği ve büyük bir özenle paketlendiği bu kuru mama, tek başına günlük besin ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir. Kaliteli ve leziz içeriğiyle dikkatlice hazırlanan Whiskas ürünleri tamamen kedilerin iyi beslenmesini hedefler.

Kediler her gün aynı şeyi yemekten hoşlanmazlar. Whiskas, kedinizin aradığı tüm çeşitleri size sunar. Kedinizi mama saatlerinde Whiskas Kuru’daki çıtır çıtır etli somunlarla şaşırtın. O, içi yumuşacık etli mamasını yerken, siz de onun protein , doğal yağlar  ve  vitaminler  aldığından, bunu yaparken de dişlerinin sağlıklı kalacağından emin olacaksınız.

Günlük mama miktarını kedinizin aktivite seviyesine ve vücut durumuna göre ayarlayın. Kedinizin yanında her zaman temiz içme suyu bulundurun. Diyet değişikliğinde geçiş süresi tanıyın. Besleme rehberini kullanırken kedinizin sağlıklı olduğundan ve vücudunun iyi durumda olduğundan emin olun.

Whiskas mamaları içerdiği Taurin ile kalp sağlığını destekler, doğal yağlar sayesinde tüylerinin parlamasına yardımcı olur. A Vitamini  ile göz sağlığını destekler ve dengeli mineral içeriği, üriner sisteme  destek olur. Özel aşındırıcı etkili fonksiyonel içeriğiyle diş ve dişeti sağlığını destekler.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman ilginizi üzerinden çekerseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Tavuklu Kuru Yavru Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

"WHISKAS®, kedilerin tercihi! İş yemeğe gelince kediler ağzının tadını bilir. Kedilerin ihtiyaç duyduğu ve sevdiği besini oluşturmak için tüm bildiklerimizi kullanıyoruz ve çok özenli davranıyoruz. Kaliteli ve leziz içeriğiyle, özenle hazırlanan ürünlerimiz tamamen kedilerin iyi beslenmesini hedefliyor. Kediler her gün aynı şeyi yemekten hoşlanmazlar. WHISKAS® kedinizin aradığı tüm çeşitleri size sunar. Kedinizi mama saatlerinde Whiskas® Kuru’daki çıtır çıtır etli somunlarla şaşırtın. O, içi yumuşacık etli mamasını yerken, siz de onun protein, doğal yağlar ve vitaminler aldığından, bunu yaparken de dişlerinin sağlıklı kalacağından emin olacaksınız. Mama miktarını kedinizin aktivite seviyesine ve vücut durumuna göre ayarlayın. Her zaman temiz içme suyu bulundurun. Diyet değişikliğinde geçiş süresi tanıyın. Besleme rehberini kullanırken kedinizin sağlıklı olduğundan ve vücudunun iyi durumda olduğundan emin olun. * İçerdiği Taurin ile kalp sağlığını destekler. * İçerdiği doğal yağlar tüylerinin parlamasına yardımcı olur. * İçerdiği A Vitamini ile göz sağlığını destekler. * Dengeli mineral içeriği üriner sisteme destek olur. * Özel aşındırıcı etkili fonksiyonel içeriğiyle diş ve dişeti sağlığını destekler."
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM