yükleniyor

AUTOKIT KUTULU SENTETİK GÜDERİ

MSMAUTOKIT KUTULU SENTETİK GÜDERİ
  • Satış Fiyatı :
  • 5,00TL
Ürün notu
facebook share
44509289
Marka :Autokit
MSM

Ürün Açıklaması

 Autokit Sentetik Güderi Kutulu , muhafaza kutusuyla birlikte satılır. Aracınızı yıkadıktan sonra ıslakken kullanmanız gereken ürün,  toz, leke bırakmaz . Autokit Sentetik Güder i'yi uzun ömürlü olması için orijinal kutusunda nemli olarak muhafaza etmelisiniz.

 Yüzey temizliği yaparken  Autokit Sentetik Güderi' yi önce sabunlu olarak, ardından durulama bezi olarak, son aşamada da suyunu iyice sıktıktan sonra kurulama bezi olarak kullanabilirsiniz. Ürünü temizliğiniz bittikten sonra suya bırakın. Yüksek teknoloji ile üretilmiş olan güderi, kolayca kirlerinden arınır, yeniden ve defalarca kullanabilirsiniz. Aracınızda rahatlıkta kullanabileceğiniz ürünü, evde, cam, mobilya ve ahşap temizliğinde de kullanabilirsiniz.

 Sentetik Güderi Bezi 'ni açıkta unuttuğunuz zaman temizliği hazır hale gelmesi için yeniden suya bırakmanız yeterlidir. Pek çok temizlik alanında kullanılan güderiler, ağırlığının yüzde 600'ü kadar su emebilir. Temizlik bezi ni her zaman hafif nemli kullanmanız çok daha iyi sonuç verecektir.

 Migros Sanal Market Oto Bakım, Aksesuarları  kategorisinden ulaşabileceğiniz Autokit Sentetik Güderi' yi, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM