yükleniyor

DURACELL ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 6+2 EKONOMİK PAKET

MSMDURACELL ALKALİN AAA İNCE KALEM PİL 6+2 EKONOMİK PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 18,50TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 13,90TL
Ürün notu
facebook share
39135715
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell Alkalin AAA İnce Pil  teknolojisi daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. Karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Ürün içeriğinde toplam 8 adet pil bulunmaktadır. AAA enerji sınıfındadır.


Günlük enerji ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış olan Duracell alkalin pil, uzun kullanım ömrüne sahiptir ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda size daha fazla enerji sağlar. Oyuncaklar, uzaktan kumandalar, el fenerleri, radyolar vs. için idealdir.


Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayınız. Elektronik cihazları ve pilleri, kendilerine özel geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.


Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

 Biyoçözünür ve yenilenebilir ambalaj malzemeleri maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin yüzde 85’ten fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da yüzde 96’dan fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Çevre dostu Duracell ince kalem pilleri, Migros Sanal Market’in, Pil  reyonundan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM