yükleniyor

ORKID YAPRAK GÜNLÜK PED BAHAR ÇİÇEKLERİ TEKLİ PAKET 20 PED

MSMORKID YAPRAK GÜNLÜK PED BAHAR ÇİÇEKLERİ TEKLİ PAKET 20 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 2,99TL
Ürün notu
facebook share
31115649
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

 Orkid Yaprak Günlük Ped Bahar Çiçekleri, her tip iç çamaşırı ile uyumludur. Her gün kullanabileceğiniz bu ürün, hafif parfümlüdür. Yaprak kadar ince yapısı ile varlığını unutabilirsiniz. 12 saatte bir değiştirerek kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. 

Orkid Yaprak Günlük Ped Bahar Çiçekleri; hafif parfümlü yapısı ve nefes alabilen üst yüzeyi ile gün boyu ferah hissetmenizi sağlar. Multiform yapısı sayesinde her çeşit iç çamaşırına uyum gösterir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Orkid Yaprak Günlük Ped Bahar Çiçekleri'ne Migros Sanal Market  Hijyenik Pedler  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Orkid,her an her yerde temiz,ferah ve yenilenmiş hissetmek isteyenler için incecik bir çözüm sunuyor!Yaprak kadar ince olan yeni Orkid Yaprak,yeni bir iç çamaşırının ferahlığını yaşatıyor,günlük bakımın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.Sadece 1mm inceliğindeki yeni Orkid Yaprak,çamaşırlarla tam bir uyum içinde.Mis gibi bahar çiçekleri kokusuyla her an her yerde ferah hissetmenizi sağlıyor! 20'li paketlerde.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM