yükleniyor

BEBEDOR DESENLİ CAM BİBERON 125 ML ( ORTA AKIŞ )

MSMBEBEDOR DESENLİ CAM BİBERON 125 ML ( ORTA AKIŞ )
  • Satış Fiyatı :
  • 14,90TL
Ürün notu
facebook share
36502214
Marka :Bebedor
MSM

Ürün Açıklaması


 Bebedor Desenli Orta Akışlı Cam Biberon 125 ml , Migros Sanal Market’ten ulaşabileceğiniz, bebeğinizin sağlıklı bir şekilde besleneceği en önemli Bebek Bakım Araçlarından biridir.


Bebedor Cam Biberonlar, kaynar sudan buzdolabına, buzdolabından kaynar suya girebilen ani ısı değişikliklerine son derece dayanıklı, sağlıklı ürünlerdir. Bu ani ısı değişikliklerinde çatlamaz ve kırılmaz. İçerisine koyduğunuz besinin ısısını, tadını ve  kokusunu uzun süre muhafaza eder. 125 ml. oranında besin alır ve orta akışlıdır. Çizilmez ve şeklini korur. Kaynatılarak steril edilmeye uygundur. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Kapaksız şekilde mikrodalgaya girebilir. Plastik yapımında kullanılan ve birçok hastalığa neden olduğu bilinen BPA içermez. Ucundaki emzik 2 numaradır, 3 ay ve  üzeri bebekler için uygundur. Bebedor’un bu ürünündeki renkli ve desenli tasarım bebeğinizin ilgisini çekerek beslenmesini sağlar. Çantanızda rahatlıkla, içerisindeki besini dökmeden taşıyabilmeniz için seyahat pulu vardır ve  kapaklıdır 


Bebeğinizin en önemli beslenme araçlarından biri olan biberonları, her kullanımdan önce ve sonra emzik ucunu her yöne çekerek kontrol edin. Herhangi bir yıpranma belirtisinde emziği değiştirin. 


Buürünü,tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM