yükleniyor

BEBEDOR GENİŞ AĞIZLI KULPLU BİBERON 250 ML

MSMBEBEDOR GENİŞ AĞIZLI KULPLU BİBERON 250 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 25,50TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 19,13TL
02.11.2017 - 29.11.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
36502221
Marka :Bebedor
MSM

Ürün Açıklaması

 Bebedor Ergonomik Geniş Ağızlı Kulplu 250 ml. Biberon , Migros Sanal Market’ten ulaşabileceğiniz,  Bebek Bakım Araçlarından biridir.


250 ml. oranında besin alır. BPA içermez. Ucundaki emzik 2 numaradır. Gözeneksiz yapısı ile kir tutmaz, kolay temizlenir. Kırılmaz. Çantanızda rahatlıkla, içerisindeki besini dökmeden taşıyabilmeniz için seyahat pulu vardır ve kapaklıdır. Kaynatılabilir, steril edilebilir. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Kapaksız şekilde mikrodalga fırında ısıtılabilir. Geniş olan biberon emziği sayesinde bebeğe anne göğsünü anımsatır. Geniş boyunlu dizaynı ile de bebeğin kaşık maması için saklama kabı olarak ve su oluğu takılırsa bardak olarak da kullanılabilir. Kulpları bebeğinizin minik elleriyle kavrayabileceği ve kendi kendisini besleyebileceği şekilde tasarlanmıştır .


Bebeğinizin en önemli beslenme araçlarından biri olan biberonları, her kullanımdan önce ve sonra emzik ucunu her yöne çekerek kontrol edin. Herhangi bir yıpranma belirtisinde emziği değiştirin. 


Bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya  da   kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM