yükleniyor

BEBEDOR KOLAY KAVRAMA TABAK & KAŞIK

MSMBEBEDOR KOLAY KAVRAMA TABAK & KAŞIK
  • Satış Fiyatı :
  • 26,30TL
Ürün notu
facebook share
36502222
Marka :Bebedor
MSM

Ürün Açıklaması

 Bebedor Kolay Kavrama Tabak & Kaşık , ek gıdaya geçmiş bebeklerin en önemli  beslenme araçlarından biridir. BPA içermez. Kırılmaz.


Palet şeklinde, bebeğin elleriyle kolayca kavrayabileceği tabak ile hem sizin bebeğinizi hem de bebeğinizin kendisini beslemesi oldukça pratiktir. 2 ayrı bölmesinin olması farklı besinleri aynı anda yedirebilmenizi ve yemeklerin birbirine karışmamasını sağlar.  Kapaklı tasarımı  sayesinde yiyecekler güvenle saklanır. Sıcak sabunlu su ile bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Kapak üzerindeki buharlı deliği sayesinde mikrodalga fırına rahatlıkla kapaklı olarak girebilir. Isıya duyarlı kaşığı bebek tarafından da rahatça kullanılabilir. Tabağın içerisindeki besin bebeğe yedirilmeyecek kadar sıcaksa beyazlayarak anneyi uyarır.


Bebedor Kolay Kavranan Tabak Kaşıkları, Migros Sanal Market’in  Bebek Bakım Araçları  bölümünde bulabilir, bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM