yükleniyor

BEBEDOR DAMLA AKITMAZ SİLİKON SU OLUKLU BÜYÜK BARDAK

MSMBEBEDOR DAMLA AKITMAZ SİLİKON SU OLUKLU BÜYÜK BARDAK
  • Satış Fiyatı :
  • 24,50TL
Ürün notu
facebook share
36502226
Marka :Bebedor
MSM

Ürün Açıklaması

 Bebedor Damla Akıtmaz Silikon Su Oluklu Bardak , bebeklerin biberondan bardağa geçişi için özel olarak tasarlanmıştır. 6 ay ve üzeri  bebekler için uygundur. BPA  içermez. Özel kupları, bebeğinizin kavrama konforu  ve kendi kendisine sıvı alımını kolaylaştırmak amacıyla yapılmıştır. Damla akıtmaz su oluğu bebeğin emiş gücüne uygun sıvı gelmesini sağlar ve bebeğin kendi kendine beslenirken etrafını ve kıyafetlerinin kirlenmesini önler. 


 Kapaklı tasarımı  sayesinde su oluğu temiz kalır. Kulpsuz olarak da kullanılabilir. Sıcak sabunlu su ile yıkanır, durulanır. Su oluğu ayrı olarak da satılır. Su oluklu Silikon Emzik bebeğinizin  diş ve diş eti  sağlığına dikkat eder. Bardağın 3/4’ü dolu olacak şekilde sıvı ile doldurulmalı ve bebeğe verilmeden önce kapağı sıkı olarak kapatılmalıdır.


Kulpları sayesinde bebeğin kolayca kavrayabileceği, sızdırmaz özelliği sayesinde de bebeğin kendi kendini besleyebilmesini pratik hale getiren bu ürüne Migros Sanal Market’in Bebek Bakım Araçlarından ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM