yükleniyor

GEZER 6847 ERKEK TERLİK 40/44 Y16

MSMGEZER 6847 ERKEK TERLİK 40/44 Y16
  • Satış Fiyatı :
  • 8,99TL
Ürün notu
facebook share
51736170
MSM

Ürün Açıklaması

40 yılı aşkın bir süredir ayakkabı - terlik sektöründe kalitesini tüketiciyle buluşturan Gezer terlikleri rahatlığın öncülerinden biri. ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine  sahip Gezer, üretimin her aşamasında kaliteye oldukça önem veriyor. ''Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak'' hedefiyle yola çıkan Gezer terliklerini Migros Sanal Market'in  Terlik  reyonundan satın alabilirsiniz.

En çok karşılaşılan ve şikayet edilen ayak rahatsızlıklarından biri nasırdır. Nasırlar uygun olmayan ayakkabının uzun süre giyilmesi, kemik ve eklemlerdeki değişmeler, ayakların belli kesimlerine fazla yüklenilmesi veya bir bölgeye sürtünmesiz baskı yapılması halinde ortaya çıkar. Nasırlar büyük ve küçük parmakların yanaklarında, topuk ve ayak tabanında görülür.  Nasıra yol açmayan ayakkabı terlik  giymek istiyorsanız kaliteli malzemeden üretilen, ayak sağlığınızı bozmayacak ürünlere yönelmelisiniz.

Rahatlığı ve şıklığıyla gözünüze de hitap eden  Gezer Erkek Parmak Arası Terliği  tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM