yükleniyor

NATARAJ UZUN KURU BOYA 12'Lİ

MSMNATARAJ UZUN KURU BOYA 12'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 4,90TL
Ürün notu
facebook share
37052481
Marka :Nataraj
MSM

Ürün Açıklaması

 Nataraj Uzun Kuru Boya 12'li (Kalemtıraş Hediyeli) okul öncesi çağdaki ve okul çağındaki çocuklar için keyifli bir settir. 12 farklı renkte kuru boya içerir. Kolayca açılır. Ucu yumuşak olduğu için kağıda zarar vermez. Bu sete ek olarak kalemtıraş hediyesi bulunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen kuru boyalar, çocukların hayal dünyasının gelişmesine katkıda bulunur.

4-7 yaş arası dönem, çocuklar için ana renklerin öğrenilmeye başlandığı dönemdir. Bu yaşlarda çocuklar genellikle mutluluğu anlatan resimlerinde sarı ve tonlarını kullanırken, üzüntülü anlarını tasvir etmek için kahverengi tonlarını kullanırlar. Fakat bu noktada unutulmaması gereken şey, çocuğun en sevdiği rengin ne olduğudur. Bir çocuk hangi rengi seviyorsa, resimlerinde ağırlıklı olarak o rengi kullanacaktır.

Nataraj Uzun Kuru Boya 12'liyi kalemtıraş hediyesi ile Migros Sanal Market'inYazı Aksesuarlarıkategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM