yükleniyor

SAFTİRİK VAMPİRİN GÜNLÜĞÜ

MSMSAFTİRİK VAMPİRİN GÜNLÜĞÜ
  • Satış Fiyatı :
  • 22,00TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 16,50TL
18.01.2018 - 31.01.2018  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
37445966
MSM

Ürün Açıklaması

 Saftirik Vampirin Günlüğü, Tim Collins tarafından yazılmış hikaye kitabıdır.
Nigel Mullet sıradan bir vampirdir ancak tek sorunu on beş yaşında vampire dönüştürülmüş olmasıdır. Sonsuza dek bu yaşta kalacağı için sivilceli, çatal sesli olarak yaşayacaktır bu sebeple başına komik olaylar gelen Saftirik Vampir, akıcı dili ve komik öykü süyle keyifli okuma sağlayacaktır.

Nigel'in aşık olduğu Chloe tarafından fark edilmek için çabalaması, vampir ailesi ile mücadelesini Saftirik Vampirin Günlüğü'nde bulabilirsiniz.

(Tanıtım Bülteninden)
Nigel Mullet sıradan, bildiğiniz bir vampir. En büyük şanssızlığı, on beş yaşında vampire dönüştürülmüş olması. Sonsuza dek bu yaşta kalacağı için, başı da sivilceleriyle, çatallaşan sesiyle, kızlarla ilişkileri konusundaki beceriksizliğiyle sürekli dertte olacak! Okurken gülmekten yerlere yatacağınız günlüğünde Nigel, hayatının aşkı Chloe tarafından fark edilmek için sergilediği umutsuz çabaları, vampir anne babasının kendisine yaşattığı hayal kırıklıklarını (anne babanızın durmadan arkadaşlarınızı ısırmaya çalıştıklarını düşünsenize, ne kadar utanç verici!), seksen yılı aşkın bir süredir ölümsüz olduğu halde tek bir kız arkadaşı olmadığı için neler hissettiğini, bunun ne kadar büyük bir haksızlık olduğunu anlatıyor. Nigel bir yandan dişlerini Chloenin boynuna geçirmek için duyduğu istekle başa çıkmaya çalışırken bir yandan da onun kalbini çalmayı nasıl başaracak? "Saftirik Gregin Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Saftirik Vampirin Günlüğüne bayılacak!

Kitabınızı Migros Sanal Market  Kitap reyonunda bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

 Sayfa Sayısı : 224

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM