yükleniyor

ÇINGIRAKLI SALINCAK

MSMÇINGIRAKLI SALINCAK
  • Satış Fiyatı :
  • 0,60TL
Ürün notu
facebook share
41252235
MSM

Ürün Açıklaması

 Çıngıraklı Salıncak her türlü kafese uyum sağlayacak olan bu salıncak kuşların üzerinde rahatlıkla durabileceği şekilde, pençe yapılarına uygun olarak tasarlanmıştır. Kuşlar üzerinde sallanırken altına monte edilmiş olan çıngıraklar çalarak onların daha da eğlenmesini sağlar. Üst kısmına monte edilmiş hareket edebilen boncuklar ise gagaları ile oynayabilecekleri şekildedir. Bu sayede kuşlar kafesteyken sıkılmazlar. Bu şık tasarımlı salıncak kafeslerin de daha güzel görünmesini sağlayarak evinize dekoratif bir hava katar.

Muhabbet kuşları taklit yeteneği gelişmiş hayvanlardır. Bu sebeple bazı kısa kelimeleri söylemeleri mümkündür. Bir muhabbet kuşunun konuşmasını sağlamak sabır ve ilgi ister. Yavru muhabbet kuşları kelimeleri daha hızlı öğrenir ve eğitilmeleri daha kolaydır. Bir muhabbet kuşunu konuşturabilmek için her gün belli bir kelimeyi yanında sürekli olarak tekrarlamanız gerekmektedir. Seçtiğiniz kelimenin çok uzun ya da karmaşık olmamasına dikkat etmelisiniz. İlk kelimesini yavaş yavaş öğrenmeye başladıktan sonra istediğiniz diğer kelimeleri de aynı metodu kullanarak öğretebilirsiniz.

Çıngıraklı Salıncağı Migros Sanal Market'in Pet Ürünleriiçerisindeki Aksesuarlar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM