yükleniyor

L'OREAL DERMO EXPERTISE GENÇLİK ŞİFRESİ GECE KREMİ 50 ML

MSML'OREAL DERMO EXPERTISE GENÇLİK ŞİFRESİ GECE KREMİ 50 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 54,95TL
Ürün notu
facebook share
35409206
Marka :L'oreal
MSM

Ürün Açıklaması

 L'oreal Dermo Expertise Gençlik Şifresi Yaşlanma ve Kırışıklık Önleyici Gece Onarıcı Bakım 50 ml.  gece boyunca cildin kendini yenilemesine yardımcı olur.

Bir ay içinde gözle görülür bir etki yaratmayı vadeden L'Oreal Dermo Expertise Gençlik şifresi, cildinizi yeniler ve sıkılaştırır. İlk haftadan itibaren yorgunluk izlerini azaltır ve cildinizi pürüzsüz hale getirmeye başlar. Kırışıklıklarla savaşan formülü 24 saat boyunca cildinizin nem dengesi ni korumayı hedef alır.

Günlük bakımınızı tamamlamanız kadar, gece uykunuzu almanız da çok önemlidir. Cilt, geceleri kendini onarır ve yeniler. Bu sebeple uyku düzeniniz, cilt sağlığınızı yakından ilgilendirir. Aynı zamanda geceleri uyuduğunuz ortamın çok sıcak olmamasına özen göstermelisiniz. Çok sıcak ortamlar cildin daha çabuk sarkmasına sebep olur. Güzel bir uykunun ardından sabah, temizlediğiniz yüzünüze masaj yaparak gündüz kremi nizi sürerseniz, günün yıpratıcı etkilerinden korunmuş olduğunuz gibi, cildinizin sıkılaşmasına da yardımcı olmuş olursunuz.

L'oreal Dermo Expertise Gençlik Şifresi Yaşlanma ve Kırışıklık Önleyici Gece Onarıcı Bakım'ı   Migros Sanal Market'in  Günlük Bakım Kremleri  reyonundan bulup, tek tıkla online olarak sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM