yükleniyor

ÜLBAG VAKUMLU HURÇ 3'LÜ SET

MSMÜLBAG VAKUMLU HURÇ 3'LÜ SET
  • Satış Fiyatı :
  • 24,00TL
Ürün notu
facebook share
50379126
Marka :Ülbag
MSM

Ürün Açıklaması

Migros Sanal Market'in  Ev Tekstili, Yatak  bölümünden satın alabileceğiniz  Ülbag Vakumlu Hurç 3'lü Set , giysi ve diğer ev tekstili ürünleri saklamanızda size ideal bir çözüm sunar.

%75'e varan yer tasarrufu ve toz, nem, küf, ve güveye karşı koruma sağlar. Tekrar kullanıma uygundur. Çok fonksiyonlu ve ergonomiktir. Mevsim değişimlerinde sezonluk giysilerinizi kaldırmada, yorgan, yastık, battaniye gibi büyük ve yer kaplayan eşyalarınızı saklamada oldukça idealdir. Dolabınıza ekstra yer kazandırır. Tatile giderken valizinizde ve bagajınızda da yer tasarrufu sağlar.

Vakumlu hurç şu şekilde kullanılır: Giysi, yorgan, yastık ve diğer giyim eşyalarınızı poşetin içine düzenli bir şekilde yerleştiriniz. Kapatma klipsini, torba ağzının bir ucundan diğer ucuna kadar en az 2 veya 3 sefer kaydırarak ve hafifçe bastırarak torbayı kapatınız. Kırmızı ok açık konumundayken elektrik süpürgesiyle vakumlu hurcun havasını iyice çekiniz. Tüm havayı çektikten sonra kırmızı oku çevirerek kapalı konumuna getiriniz.

3'lü olarak satılan bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM