yükleniyor

TOUCH ME OFİS KOLTUK

MSMTOUCH ME OFİS KOLTUK
  • Satış Fiyatı :
  • 69,00TL
Ürün notu
facebook share
40051566
Marka :İthal
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Ofis Koltuk  her yöne hareket kolaylığı sağlayan tekerleklere sahiptir. Ergonomik yapısı sayesinde vücudunuzun rahat etmesini sağlar. Koltuk yüksekliğini ayarlamaya yarayan pedala sahiptir. Rengi ve modeli ile şık bir üründür. Ofiste, evde ve çalışma odalarında daha rahat olmanızı sağlayacağı gibi, evde bilgisayar koltuğu olarak da kullanılabilir.

Uzun süre oturur vaziyette kalan kişilerin boyun ve bel ağrılarından şikayetçi olmasının sebebi hareketsizliktir. Uzmanlar bu ağrıların önlenmesi için kişinin, spor yapmaya zamanı yoksa, masa başında yapılabilecek egzersizleri önermektedir. Omuzları yukarı doğru kaldırılarak 10-15 saniye kadar beklenmesi ve sonra rahat bırakılması  masa başı egzersizlerden  biridir. Bunun haricinde yapılabilecek egzersizlerden elleri birleştirerek yukarıya doğru uzanmak omurga açısından çok önemlidir. Boyun için ise başı öne arkaya sağa ve sola eğmek yardımcı olacaktır. Aynı hareketi el bilekleri için de tekrarlamak mümkün.

"İthal Ofis Koltuk"u Migros Sanal Market'in Oturma Grubu kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM