yükleniyor

AVENT BİBERON EMZİĞİ YENİDOĞAN NO:1 0M+ 2'Lİ

MSMAVENT BİBERON EMZİĞİ YENİDOĞAN NO:1 0M+ 2'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 5,00TL
Ürün notu
facebook share
36502233
Marka :Avent
MSM

Ürün Açıklaması

 Philips Avent Biberon Emziği No:1 Yenidoğan 0M+2’li , biberonla beslenen 0+ay ve emzirilen her yaştaki  bebekler için uygundur. Migros Sanal Market’in  Bebek Bakım Araçları reyonundan ulaşabileceğiniz Philips Avent Biberon Emziği,  airflex valfli etekçik sayesinde kabarcıkların bebeğinizin midesine gitmesini engeller. Bu sayede gaz oluşumunu engellenir.


Gıda ambalajlarını kaplamakta kullanılan ve birçok hastalığa neden olduğu bilinen  BPA  içermez. Bebeklerin ilk haftalarında şiddetli ağlamayla ortaya çıkan  ''kolik''  olarak adlandırılan gaz sancılarını ve huzursuzluğu büyük oranda azalttığı klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmıştır. Tek deliklidir ve kullanımı kolaydır. Philips  Avent Biberon Emziği,   yenidoğan akışına sahiptir. Ürün paket içerisinde iki adet bulunmaktadır.


Bebekler emme refleksleriyle dünyaya gelirler ve yenidoğanlar kısa sürede emziğe alışabilir. Bunun oral döneme denk gelmesi tesadüf değildir. Genellikle 2 yıl içinde sonlanan bu durumu en sağlıklı ve hijyenik şekilde geçirebilmeniz için doğru biberon emziği seçimi önemlidir.   Philips Avent Biberon Emziği   sayesinde   bebeğiniz huzurlu bir şekilde beslenmiş   olur.


Philips Avent Biberon Emziği ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda ve kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM