yükleniyor

AVENT BİBERON EMZİĞİ AKIŞ AYARLI 3M+ ( 2'Lİ )

MSMAVENT BİBERON EMZİĞİ AKIŞ AYARLI 3M+ ( 2'Lİ )
  • Satış Fiyatı :
  • 23,90TL
Ürün notu
facebook share
36514300
Marka :Avent
MSM

Ürün Açıklaması

 Philips Avent Biberon Emziği Akış Ayarlı 3M+2’li, 3 ay  üstü bebekler için akışı ayarlanabilir , silikon emziktir. Yumuşak olması ve geniş şekli sayesinde bebeğinizin ağzını daha çok açmasını ve kolay beslenmesini sağlar. Philips Avent’in diğer biberon ve emzik ürünlerinde olduğu gibi bebeklerin ilk haftalarında şiddetli ağlamayla ortaya çıkan  ''kolik''  olarak adlandırılan gaz sancılarını ve huzursuzluğu klinik olarak azalttığı kanıtlanmıştır.  Philips Avent Biberon Emziği,  gıda ambalajlarını kaplamakta kullanılan ve bir çok hastalığa neden olduğu bilinen  BPA  içermez. Paket 2 adet emzik içerir.


Süt akışını   meme emerken gibi kontrol etmesi nedeniyle bebeğinizde kusma gibi ortaya çıkabilecek sorunlara engel olur. 


Migros Sanal Market’in  Bebek Bakım Araçları reyonunda bulabileceğiniz  Philips Avent Biberon Emzik,  aktif beslenmeyi pratik hale getirmesi sayesinde ebeveynler tarafından tercih edilen ürünler arasındadır.


Philips Avent Biberon Emziği ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya  da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM