yükleniyor

AVENT BİBERON EMZİĞİ NO:3 3M+ ( 2'Lİ )

MSMAVENT BİBERON EMZİĞİ NO:3 3M+ ( 2'Lİ )
  • Satış Fiyatı :
  • 23,90TL
Ürün notu
facebook share
36514298
Marka :Avent
MSM

Ürün Açıklaması

 Philips Avent Biberon Emziği No:3 3M+2’li , biberonla beslenen 3+ay ve emzirilen her yaştaki bebekler için uygundur. 3 deliklidir ve orta akışa sahiptir . Airflex valfli benzersiz etekçik sayesinde kabarcıkların bebeğinizin midesine gitmesini engeller. İlk aylarda ortaya çıkan  ‘’kolik’ ’olarak bilinen şiddetli karın ağrısı ve huzursuzluğu büyük oranda azaltır.   Migros Sanal Market’in  Bebek Bakım Araçları arasında kolaylıkla bulabileceğiniz Philips Avent  Biberon Emziği , bebeğinizin süt akışını emzirmede olduğu gibi kontrol edebilmesini sağlar ve fazla beslenmeyle birlikte ortaya çıkan kusmayı  engeller. Paketin içerisinde 2 adet ürün bulunmaktadır.


Bebekler emme refleksleriyle dünyaya gelirler ve yenidoğanlar kısa sürede emziğe alışabilir. Bunun oral döneme denk gelmesi tesadüf değildir. Genellikle 2 yıl içinde sonlanan bu durumu en sağlıklı ve hijyenik şekilde geçirebilmeniz için doğru biberon emziği seçimi önemlidir.   Philips Avent Biberon Emziği   sayesinde   bebeğiniz huzurlu bir şekilde beslenmiş   olur.


Bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM