yükleniyor

ÇOK AMAÇLI MİKROFİBER BEZ

MSMÇOK AMAÇLI MİKROFİBER BEZ
  • Satış Fiyatı :
  • 4,90TL
Ürün notu
facebook share
44509307
MSM

Ürün Açıklaması

 Yüksek temizlik gücü ve  süper emici teknolojisi ile sadece aracınızda değil cam , ahşap ve dilediğiniz tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Mikrofiber Temizlik Bezi , kimyasal madde içermez ve çevre dostu dur.  Leke ve iz bırakmayan yüksek temizlik gücü sayesinde kalıcı bir hijyen ve parlaklık yaratır. Kolay temizlenebilmesi sayesinde işinizi kolaylaştıran bez beyaz sabun ve ılık su ile temizlendiğinde ilk günkü berraklığına kavuşur. Çok amaçlı temizlik bezi tüm yüzeylerde, kullanımından sonra kalıcı ve uzun süreli bir etki bırakır. 

Aynaları iz bırakmadan yüksek performansla temizleme gücüne sahip ürün, yol görüşünüzü netleştirir. Unutmayın; güvenli yolculuğun anahtarı oto aynaları dır. Kötü durumdaki aynalar gece görüşünüzü kısıtlar. Bu yüzden aynanızın temizliği hayati derecede önemlidir. Ayrıca park ederken, yol tarafındaki  dış dikiz aynasını  katlamayı unutmayın. Bu şekilde, aynalarınızın kırılma riskini azaltırsınız.

En iyi sonucu hafif nemli iken veren mikrofiber temizlik bezine, Migros Sanal Market Oto Bakım, Aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kir tutmama özelliği sayesinde ikinci kullanıma hemen kendini hazırlayan temizlik bezini, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM