yükleniyor

NEPTÜN'ÜN OĞLU - RICK RIORDAN

MSMNEPTÜN'ÜN OĞLU - RICK RIORDAN
  • Satış Fiyatı :
  • 34,50TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 25,88TL
18.01.2018 - 31.01.2018  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
37446160
MSM

Ürün Açıklaması

 Neptün'ün Oğlu, Rick Riordan tarafından yazılmış bir romandır. Olimpos Kahramanları'nın devamı olan Neptün'ün oğlu farklı öyküsü ve fantastik kurgusuyla okurken keyif almanızı sağlıyor.

(Tanıtım Bülteninden)
Denizler tanrısı Poseidon'un oğlu Percy Jackson, uzun bir uykudan uyanıyor ve aniden kendini yılan saçlı iki kadınla yüz yüze buluyor. Sorun şu ki, bu yaratıklar ölmek bilmiyor.
Ancak bu, Percy'nin sorunları arasında belki de en önemsizi. Çünkü Percy gizemli bir yaşlı kadın tarafından bir kampa götürülüyor. Melezlerle dolu bir kampa. Percy'nin hayatında ilk defa gördüğü bir kampa. Ne yazık ki Percy geçmişinden yalnızca tek bir kişiyi hatırlıyor: Annabeth.
Kesin olan bir şey var ki, Percy'nin daha yapacak çok işi var. İki yeni melez arkadaşı Hazel ve Frank'le birlikte, bugünedek hiç görmediği kadar ağır bir görevle karşı karşıya: Yediler Kehaneti.

Bu yolda başarısız olurlarsa zarar görecek olan tek şey kamp değil ne yazık ki. Tehlikede olan, Percy'nin eski yaşamı,tüm sevdikleri, tanrılar ve elbette ki tüm dünya...

Etkileyici konusu, gerilim ve korkularıyla Olimpos Kahramanları Neptün'ün Oğlu adlı kitabı Migros Sanal Market  Kitap  reyonunda bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM