yükleniyor

HERO BABY SÜTLÜ MEYVELİ 8 TAHILLI TEB 480 GR

MSMHERO BABY SÜTLÜ MEYVELİ 8 TAHILLI TEB 480 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 14,85TL
Ürün notu
facebook share
05046958
Marka :Hero Baby
MSM

Ürün Açıklaması

Ek gıdalara başlamış bebekleri farklı lezzetlerle tanıştırmak üzere sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş Ülker Hero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı 500 gr . ürününü Migros Sanal Market'in Hazır Çocuk Yemekleri  bölümünden edinebilirsiniz. İçerisinde bebeklerin gün içerisinde almasını gerektiren besinlerin önemli bir kısmı yer alır. 8 çeşit tahıl, meyve, süt  sayesinde bebeğinizi hem vitamin açısından zengin öğelerle besler, hem de tahılın doyuruculuğu sayesinde uzun süre tok tutar. Paketli kaşık mamasını dışarıda da yanınızda taşıyabilir, pratik bir şekilde bebeğinizi besleyebilirsiniz. Bu ürün 6. aydan itibaren bebeklere kullanılabilir.


Kaşık mamalarının içerikleri; bebeklerin ayının, gelişen besin ihtiyaçlarına ve artan enerjilerine göre üretilmiştir. Bu nedenle bebeğinizin ayına uygun mamayı kullanmaya özen göstermelisiniz.


Ülker Hero Baby Sütlü Meyveli Tahıllı Mama'yı tektek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM