yükleniyor

HERO BABY EK BESİN 8 TAHILLI-SÜTLÜ 250 GR.

MSMHERO BABY EK BESİN 8 TAHILLI-SÜTLÜ 250 GR.
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
05046957
Marka :Hero Baby
MSM

Ürün Açıklaması

 Ülker Hero Baby Ek Besin 8 Tahıllı Sütlü 250 gr . bebeğiniz için vitamin açısından gerekli ve doyurucu bir kaşık mamasıdır . Kolay hazmedilir. Bebeklerin ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiştir ve demir ilavelidir. Bebekler 6. aydan sonra çeşitli tahıl ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Ülker Hero Baby’nin 8 tahılı içinde barındıran bu ürünüyle bebeğinizin günlük alması gereken tahıl ihtiyacını  karşılayabilirsiniz. Bu kaşık mamasını daha sulu hazırlayarak bebeğinizin gece uykusunda biberonla tüketmesini de sağlayabilirsiniz. Uyku öncesi  yedirdiğiniz takdirde de doygunluk veren bu mama bebeğinizin uzun süre deliksiz uyumasını sağlar.


6. ayda ek besine başlayan bebeklerin mamaları genellikle ilk zamanlar süt ve pirinçten oluşur. Besinleri yavaş yavaş, tattırma yöntemini kullanarak çeşitlendirmeli, bebeklerin yeni lezzetlere açık olmasını sağlamalıyız.


Migros Sanal Market'in  Hazır Çocuk Yemekleri  reyonundan satın alabileceğiniz bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM