yükleniyor

HERO BABY KAHVALTI SAATİ SÜT PEYNİR PEKMEZ 240 GR

MSMHERO BABY KAHVALTI SAATİ SÜT PEYNİR PEKMEZ 240 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,10TL
Ürün notu
facebook share
05046955
Marka :Hero Baby
MSM

Ürün Açıklaması

 Ülker Hero Baby Kahvaltı Saati Süt Peynir Pekmez 250 gr . bebeğiniz için vitamin açısından gerekli ve doyurucu bir  kaşık mamasıdır . Kolay hazmedilir. Bebeklerin ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiştir ve demir ilavelidir. 


Bebeklerin 6. aydan sonra kahvaltıda alacakları besin değerlerine ihtiyaçları vardır. Ülker Hero Baby’nin süt, peynir, pekmez gibi kahvaltıda yenmesi gereken gıdaları  içinde barındıran bu ürünüyle bebeğinizin günlük alması gereken vitamin ihtiyacınınönemli bir kısmını   karşılayabilirsiniz. 


Güne bebeğinizin sevdiği bir lezzetle başlamanız diğer öğünler için de iştahının açık olması ve öğünlerini keyifle yemesini sağlar. 6. ayda ek besine başlayan bebeklerin mamaları genellikle ilk zamanlar süt ve pirinçten oluşur. Besinleri yavaş yavaş, tattırma yöntemini kullanarak çeşitlendirmeli, bebeklerin yeni lezzetlere açık olmasını sağlamalıyız.


Migros Sanal Market'in  Hazır Çocuk Yemekleri  reyonundan satın alabileceğiniz bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM