yükleniyor

MUTLULUK - ZÜLFÜ LİVANELİ

MSMMUTLULUK - ZÜLFÜ LİVANELİ
  • Satış Fiyatı :
  • 28,00TL
Ürün notu
facebook share
37446208
MSM

Ürün Açıklaması

 Mutluluk, Zülfü Livaneli 'nin kişisel tasvirlerin yanında, mekan tasvirleri ve  felsefi  görüşlerini anlatması ile hem  yurt içi  hem de yurt dışı nda önemli bir yere gelmiş kitaptır.

Roman üç ana karakter üzerinden ilerlemektedir; Meryem , Van gölü kıyısındaki kasabada yaşayan on yedi yaşında bir kız çocuğudur, şeyh amcası tarafından tecavüze uğramış ve bir  töre cinayetine kurban gitmek üzeredir. Meryem' in amca oğlu Cemal ise askerliğini bitirip evine döndüğünde,Meryem'i töre gereği öldürmesi gerekiyor. Bir diğer karakter ise İstanbul' un tanınmış profesörlerinden varlıklı İrfan Kurudal, yaşamını kökten değiştirme planları yapmaktadır.

Hayat bu üç kişiyi garip bir rastlantıyla birleştirir ve serüven başlar. Zülfü Livaneli'nin kendine has anlatım diliyle  kitabı tüm duygularıyla hissedebilirsiniz.

Türkiye'nin töre gerçeği ni okuyuculara yansıtan ve
ustalıkla işlenmiş doğu batı sentezi ni gösteren Mutluluk romanınaMigros Sanal Market  Kitap kategorisinden ulaşabilir , bir tık   ile aynı gün kapınıza getirtebilirsiniz, üstelik online ödeme seçeneğiyle birlikte kapıda da kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 Sayfa sayısı:    343
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM