yükleniyor

DEKORAMA BST LAMİNE YUVARLAK MASA ÖRTÜSÜ 138 CM

MSMDEKORAMA BST LAMİNE YUVARLAK MASA ÖRTÜSÜ 138 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 17,95TL
Ürün notu
facebook share
50166559
Marka :Dekorama
MSM

Ürün Açıklaması

Dünya genelinde tüketici ile buluşan, üretim kalitesi, baskı teknikleri, desen seçimleri ile de farklı alternatifler sunan Dekorama masa örtüleri, Migros Sanal Market'in Ev Tekstili, Mutfak reyonunda.

Dekorama masa örtüleri kumaş görünümlüdür. Bu ürün yuvarlak masalar için uygundur. Kolay silinir. %91 pvc, %9 polyster içerir. Daha etkin temizlik için ıslak bezle silebilir, makinede, soğuk suda ve en düşük devirle yıkayabilirsiniz. Yıkamada çamaşır suyu kullanmayınız. Gerekli olduğu durumlarda buharlı ütü ile düşük ısıda ve tersten ütüleyebilirsiniz.

 Sofra düzeni, dekorasyon  bir anlamıyla sizin fikirlerinizi ve karakterinizi de yansıtır. Eğer renkli ve neşeli biriyseniz bunu sofralarınıza yansıtmanız çok kolay. Rengarenk ve çiçekli peçeteler, pastel tonlarında ve renkli tabak takımları, bir kaç farklı tuzluk ve tabii ki lezzetli yemekleriniz ile hem göze hem mideye hitap edebilirsiniz.

138 cm. ölçüsündeki  Dekorama Bst Lamine Yuvarlak Masa Örtüsü 'nü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kredi kartıyla gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM