yükleniyor

HEYBO SAKSI NO:2 11.5 L

MSMHEYBO SAKSI NO:2 11.5 L
  • Satış Fiyatı :
  • 29,00TL
Ürün notu
facebook share
43021270
MSM

Ürün Açıklaması

 Heybo Saksı No: 2, 11.5 lt.  balkonlarını rengarenk çiçeklerle süslemek isteyenler için ideal bir üründür. Geniş kapasitesi ile her türlü çiçeği yetiştirmek için uygun ortam yaratır. Balkonlara dekoratif bir hava katar. Görünüşü kadar kullanışlılığı ile de dikkat çeken bir saksıdır. İki farklı çeşit bitkinin kökleri birbirine karışmadan yetişmesine olanak tanır. Renk seçenekleri ile sadece bitkileriniz değil saksınız da göz alır.

 Saksı bitkileri için seçilecek olan toprağın toft ya da kokopit olması çiçek yetiştirilirken dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Bu tarz topraklar köklerin ilerlemesini ve bitkinin daha iyi yetişmesini sağlar. Bu toprakların su ve besin toplama kapasiteleri daha yüksektir. Sıradan bir toprak zamanla kurur ve bitkinin gelişimini engeller.

Heybo Saksı No: 2'yi Migros Sanal Market'in  Bahçe Ürünleri  kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM